clanek-1

Na těžkém terénu jsme se utkali s houževnatým soupeřem

18.09.2022, 14:30
ABC Braník

ABC Braník

2:6

()

5. kolo, U12 mladší žáci B 2022/2023

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Fejfar J, Báchor M. - Baroš M, Dvořák M, Lamboj J, Šťastný M, Vodecký M, Rolek V., Šedivý V, Maceček T, Netík R, Vašenda O.

  • Branky: 6, 31, 59. Dvořák, 33. Lamboj, 40. Rolek, 89. Vašenda ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V nedělním sychravém odpoledni jsme se utkali s Braníkem. Utkání bylo poznamenané těžkým terénem, se kterým se musely oba týmy vypořádat. Lépe se to povedlo nám a zaslouženě jsme zvítězili.

S Braníkem jsme sehráli velmi náročné utkání na těžkém terénu. Soupeř byl houževnatý, bojovný a dokázal si vytvářet zajímavé šance a závary před naší brankou. Naštěstí se jim nepodařilo vstřelit více branek i díky naší obětavé obraně.

V úvodu se nám povedlo vstřelit branku, ale paradoxně to nakoplo domácí a hnali se za vyrovnáním, kterého nakonec dosáhli. Do našeho druhého gólu se hrál vyrovnaný fotbal. Poté jsme převzali otěže hry do svých rukou a přidali další góly a tím rozhodli utkání v náš prospěch.

Klukům patří pochvala především za to, že i na tomto těžkém terénu se snažili hrát po zemi, kombinační fotbal a za vyrovnaného stavu šli silně za vítězstvím, kterého nakonec dosáhli. Jen škoda, že kluci nevyužili další své šance a nepřidali další góly.