Dukla veze na úvod jara remízu z Karviné

MFK Karviná

1:1

(1:0)

17. kolo, 2. liga 2009/10

Sestava domácí: Kafka - Hoffmann, Suchý, Buryán, Staš - Ciku, Pavlík, Ficek, Milosavljev (75. Tchami) - Mišinský, Opic. Trenér: Kalvoda.

Sestava hosté: Svoboda - Mikula, Vorel, Šmíd, Mičic - Šiml, Gedeon, Malý (85. Hanousek) - Svatonský (64. Berger), Kulvajt (64. Chigou), Vrána. Trenér: Kozel.

• Branky: 44. Mišinský - 67. Chigou. Rozhodčí: Zelinka - Pelikán, Gallo. ŽK: Suchý, Staš - Malý, Mikula.
  • Diváci: 1357
Fotbalisté Dukly vstoupili do druholigového jara remízou na hřišti Karviné 1:1. Domácí se dostali do vedení těsně před přestávkou, ale ve druhé půli vyrovnal Dani Chigou. Při prvním ostrém zápase na lavičce Dukly si tak připsal Luboš Kozel bod.

1.POLOČAS

6. minuta: Rohový kop rozehrál Hoffmann centrem, Pavlíkovo zakončení ale branku těsně minulo.
10. minuta: Mišinský se hnal sám na gólmana, jenže netrefil branku.
23. minuta: Brankář Svoboda si skvěle poradil se střelou Pavlíka z velké dálky.
25. minuta: Střela Milosavljeva mířila těsně nad branku.
33. minuta: Domácí Staš dostal žlutou kartu.
38. minuta: Dukla zahrávala standardní situaci. Centr ale dolétl až do zámezí.
40. minuta: Do zakončení se dostal Mičic. Hlavičkou ale Kafku nepřekonal.
43. minuta: Vladimír Mišinský vyslal skákavou střelu, která zapadla k tyči - 1:0.

2.POLOČAS

46. minuta: Opic se dostal do dobré pozice, ale branku minul.
48. minuta: Suchý dostal žlutou kartu.
49. minuta: Dukla se dostala do nebezpečné situace. Po standardní situace byl v dobré pozici Gedeon, ale sám proti gólmanovi neuspěl.
59. minuta: Malý zastavil pronikajícího soupeře faulem – žlutá karta.
62. minuta: Dvojí střídání Dukly: odešli Kulvajt a Svatonský, přišli Chigou a Berger .
67. minuta: Dani Chigou si naběhl na střílený centr a zblízka prostřelil Kafku - 1:1.
72. minuta: Mikula zahrál rukou a dostal žlutou kartu.
74. minuta: Ciku dostal centr, opřel se do míče, ale vysoko přestřelil.
89. minuta: Svoboda v pohodě chytil Mišinského slabou střelu.
90. minuta: Velká šance Dukly! Kafka na poslední chvíli vykopl skluzem Hanouskovo zakončení.