Prohra přesně po roce, Dukla podlehla Karviné

0:1

(0:1)

3. kolo, 2. liga 2009/10

MFK Karviná

Sestava domácí: Jakubov - Mikula (65. Kokoška), Kučera, Vorel, Pospíšil - Svatonský, Šiml (58. Mičic), Gedeon, Berger - Kolomazník (46. Malý), Chigou. Trenér: Günter Bittengel.

Sestava hosté: Kafka - Hoffmann, Čeman, Buryán, Staš - Jursa, Ficek, Pavlík, Tchami (90. Milosavljev) - Opic, Mišinský (76. Juroszek). Trenér: Leoš Kalvoda.

• Branka: 30. Mišinský. Rozhodčí: Příhoda - Pospíšil, Teuber. ŽK: Chigou - Ficek, Tchami, Jursa.
  • Diváci: 504
Celý rok, konkrétně patnáct zápasů, trvala série bez porážky v domácích zápasech na Julisce. Dnes bohužel skončila – Dukla Praha podlehla týmu MFK OKD Karviná 0:1, když jedinou branku vstřelil po půl hodině hry Mišinský. Naposledy Dukla prohrála doma ve 3. kole minulého ročníku 1:3 s Bohemians 1905...

1.poločas

16. min.: Staš vystřelil z 25 metrů těsně vedle
17. min.: Kolomazník vyslal do uličky Chigoua, kterého pevně sevřela dvojice křižujících stoperů
23. min.: Mišinský se prodral zprava do pokutového území, ale byl v úhlu a střelu mu vyrazil Jakubov
25. min.: Opic potáhl míč po levé straně, odcentroval a Pospíšil před brankou odvracel před Mišinským
28. min.: Šiml pronikl do pokutového území, jeho zpětná přihrávka ale až k nabíhajícímu Klomazníkovi neprošla
29. min.: Po přímém kopu Bergera zprava míč nadzvedl hlavou Vorel, ale minul branku
30. min.: Přímý kop zprava zahrál na druhé straně zahrál Hoffmann a neatakovaný Mišinský nepříliš prudkou hlavičkou z deseti metrů našel horní roh branky – 0:1!
33. min.: Po centru Opice zleva hlavičkoval opět velmi agilní Mišinský, ale branku minul
34. min.: Gedeon vyzkoušel z 20 metrů pozornost brankáře Kafky
39. min.: Rotéž udělal na druhé straně Opic, Jakubov byl na místě
44. min.: Mišinský se prosadil přes Kučeru, přehodil vybíhajícího brankáře, ale lehký oblouček dopadl shora na břevno a odrazil se za branku...

2. POLOČAS

46. min.: Po centru Bergera šel do tvrdého střetu s brankářem Chigou a skončil otřesen na zemi
54. min.: Po rohu hlavičkoval Vorel těsně nad
56. min.: Cihigou se dostal před Kafku, pokusil se ho prostřelit, ale trefil jen vybíhajícího brankáře
56. min.: Po dalším závaru promáchl ve vápně Malý, míč se dostal k Pospíšilovi jehož střelu brankář chytil
70. min.: jedinkrát ve druhé půli zahrozili hosté. Po chybné rozehrávce se dostal před Jakubova Ficek, ale brankář střelu z úhlu vyrazil
74. min.: Přímý kop Malého doletěl na zadní tyč, tam z rohu malého vápna hlavičkoval Kučera mimo
82. min.: Malého střela po zemi z 18 metrů nemohla Kafku ohrozit
85. min.: Centr Svatonského hlavičkoval nabíhající Kučera, míč ale nezasáhl naplno a minul branku
87. min.: Po rohu střílel z hranice pokutového území Pospíšil, Kafka nadvakrát míč lapil
90. min.: Prudkou střelu Svatosnkého z 20 metrů mířící pod břevno vyrazil Kafka.