E-SPORT

Týmové foto

Efik55 bude Duklu reprezentovat na měsíčním finále Guseppe Cupu

pátek 10. 12. 2021 | Redakce

logo Velký úspěch našeho esportového hráče. Leoš Effenberger, alias Efik55, bude tuto sobotu 11. prosince reprezentovat Duklu na měsíčním finále Gueseppe Cupu.

Výsledky našich e-sport reprezentantů ve víkendové lize

čtvrtek 9. 12. 2021 | Redakce

logo Přečtěte si, jak si vedli naši e-sport reprezentanti v uplynulé víkendové lize. Jejich výsledky se vám na webu či našich sociálních sítích budeme snažit přinášet pravidelně.

Virtuální souboj ve FIFA. Fotbalisté vs. esport reprezentanti

pátek 19. 3. 2021 | Redakce

logo Kvůli karanténním opatřením si musí Dukla na svůj další mistrovský zápas počkat, proto jsme ve spolupráci s organizací Gunrunners naplánovali alespoň ty virtuální. Zúčastní se jich trojice hráčů Dukly proti reprezentantům, kteří naše barvy ve FIFA zastupují. Hrát se bude v pondělí od 19:30.

Předehra pohárového zápasu. Dukla se Slavií změří síly ve FIFA

neděle 17. 1. 2021 | Lukáš Šonský

logo Ještě před úterním zápasem 3. kola MOL Cupu proti sobě nastoupí zástupci Dukly a Slavie také ve hře FIFA. Vzájemný přátelský zápas odehrají v předvečer úterního zápasu, a sice v pondělí od 19 hodin.

Hodiny hraní a trpělivost. Chceme se stále posouvat, říkají hráči Dukly ve FIFA

úterý 22. 12. 2020 | Lukáš Šonský

logo Chodí do školy, sami aktivně sportují a taky tráví hodně času doma před televizí u fenomenální hry s názvem FIFA 21. Pokud patříte k rekreačním hráčům, těžko byste proti nim měli šanci. Leoš Effenberger (Efik55) a Lukáš Baloun (Ballumi10) se totiž FIFA věnují intenzivně několik hodin denně. Oba borci navíc patří Dukle – stali jsme se prvním týmem ve druhé lize, který má své zástupce ve světě esportu.

Dukla získala druhého reprezentanta ve FIFA 21

úterý 1. 12. 2020 | Lukáš Šonský

logo Dukla Praha má dalšího zástupce ve hře FIFA 21. Stal se jím Lukáš Baloun, který vystupuje pod přezdívkou Ballumi10.

Další stránky
12>>