PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

E-SPORT

Týmové foto

Virtuální souboj ve FIFA. Fotbalisté vs. esport reprezentanti

pátek 19. 3. 2021 | Redakce

logo Kvůli karanténním opatřením si musí Dukla na svůj další mistrovský zápas počkat, proto jsme ve spolupráci s organizací Gunrunners naplánovali alespoň ty virtuální. Zúčastní se jich trojice hráčů Dukly proti reprezentantům, kteří naše barvy ve FIFA zastupují. Hrát se bude v pondělí od 19:30.


Předehra pohárového zápasu. Dukla se Slavií změří síly ve FIFA

neděle 17. 1. 2021 | Lukáš Šonský

logo Ještě před úterním zápasem 3. kola MOL Cupu proti sobě nastoupí zástupci Dukly a Slavie také ve hře FIFA. Vzájemný přátelský zápas odehrají v předvečer úterního zápasu, a sice v pondělí od 19 hodin.


Hodiny hraní a trpělivost. Chceme se stále posouvat, říkají hráči Dukly ve FIFA

úterý 22. 12. 2020 | Lukáš Šonský

logo Chodí do školy, sami aktivně sportují a taky tráví hodně času doma před televizí u fenomenální hry s názvem FIFA 21. Pokud patříte k rekreačním hráčům, těžko byste proti nim měli šanci. Leoš Effenberger (Efik55) a Lukáš Baloun (Ballumi10) se totiž FIFA věnují intenzivně několik hodin denně. Oba borci navíc patří Dukle – stali jsme se prvním týmem ve druhé lize, který má své zástupce ve světě esportu.


Dukla získala druhého reprezentanta ve FIFA 21

úterý 1. 12. 2020 | Lukáš Šonský

logo Dukla Praha má dalšího zástupce ve hře FIFA 21. Stal se jím Lukáš Baloun, který vystupuje pod přezdívkou Ballumi10.


Dukla Praha má svého reprezentanta ve FIFA 21

pátek 20. 11. 2020 | Lukáš Šonský

logo Leoš Effenberger, alias Efik55 (na fotce uprostřed), se stává hráčem Dukly Praha ve hře FIFA 21. Ovládl kvalifikační turnaj, jehož se zúčastnilo téměř 80 hráčů.


Zapojte se do FIFA turnaje staňte se hráčem Dukly Praha

pátek 6. 11. 2020 | Lukáš Šonský

logo Reprezentujte Duklu ve světě esport! Ve spolupráci s herní organizací Gunrunners a portálem Topgaming spouštíme kvalifikační turnaj ve hře FIFA 21, jehož vítěz bude mít právo hájit barvy Dukly. Turnaj se uskuteční v neděli 8. listopadu od 19:00.Další stránky
1>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu