• Klub

• 15.05.2023

Šimon Krejčí podepsal smlouvu

Mladý krajní obránce se s klubem dohodl na pokračování spolupráce.

„Na Dukle mě zaujalo zdejší prostředí a přístup lidí,“ říká mladý obránce. „Mým hlavním cílem je se dostat do A-týmu."

Šimon Krejčí hrál v TJ Sokolu Holubice a ve Sportovním klubu Střešovice. Poté na podzim roku 2019 přestoupil do Sparty. V letenském klubu ale zůstal jen rok, protože další sezónu přestoupil do Dukly. Barvy Dukly tak hájí od začátku září 2020.

Jen v letošní sezóně stihl talentovaný hráč nastoupit ke 23 utkáním v dorostenecké extralize a zasáhl také do utkání v ČFL. Mladý krajní obránce prošel mládežnickou reprezentací kategorie U18 a nyní nastupuje i za český výběr do 19 let.

„Šimon fotbalově vyrostl v “našem” regionu, tzn. Šestka a severozápad od Prahy, takže je skvělá zpráva, že se profíkem stává odchovanec Holubic, Střešovic a Dukly," popisuje člen představenstva Jan Staněk. „Smlouvu si zasloužil nejen výkony u nás, ale sledujeme ho i v repre. Šimona čeká hodně práce a věříme, že k ní bude přistupovat poctivě, abychom ho viděli brzy na Julisce.“