PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

Prodlouží farma vítěznou sérii? Dnes hostí Domažlice.

15. 4. 2014 | Redakce

Prodlouží farma vítěznou sérii? Dnes hostí Domažlice.

Kunickou farmu čekají tři domácí utkání v řadě. Po poslední výhře 1:0 s týmem SK Horní Měcholupy, přivítají na svém hřišti hráče Domažlic.

Domažlice jsou po 23. kola na 7. místě tabulky s 35 body. Kunice na ně tak ztrácejí pouhý bod. V posledním kole tento jihočeský klub hostil Převýšov a zvítězil rozdílem jedné branky 1:0.

Kunicím se proti tomuto soupeři na podzim výsledkově nedařilo, když na jejich hřišti prohrály 0:1. Oplatí jim dnes porážku z listopadu? Utkání lze sledovat na www.TVcom.cz.

Poslední utkání soupeře

Jiskra Domažlice - SK Převýšov 1:0 (0:0)

Branky: 85. Braun. ŽK: 80. Pyrka, 84. Jarkovský – 20. Zorvan, 78. Kouřil, 80. Doležal, 90+4. Kučera. Rozhodčí: Drábek – Dujsík, Vodrážka.
Jiskra Domažlice: Ticháček – Pokrovskij, Vojtko (70. Bezděk), Bauer, Bárta (86. Waldman), Leitl, Pyrka, Dirnberk (77. Kasýk), Růžička.
SK Převýšov: Zavřel – Jarkovský, Kopáč, Kouřil, Zorvan (63. Kučera), Doležal, Urbanec, Dvořák Josef (63. Sedláček), Bláha (70. Veselka), Dvořák Jan, Hock.

Poslední vzájemné utkání

Jiskra Domažlice - TJ Kunice 1:0 (1:0)

Branky: 32. Dvořák. ŽK: 34. Balšánek, 42. Dvořák. Rozhodčí: Grimm – Svatík, Šauflová. Rozhodčí: Grimm – Svatík, Šauflová
Jiskra Domažlice: Ticháček – Knakal, Chocholoušek, Bauer, Beránek – Leitl, Pyrka M., Mužík, Bárta – Došlý, Dvořák.
TJ Kunice: Tetour – Radoš, Štancl, Kordiak, Balšánek, Mička, Rejhon, Svoboda, Jeřábek, Hrazdíra, Jíra.


 

Fotogalerie


Partneři klubu