• Klub

• 03.10.2022

Prodej vstupenek na utkání MOL Cupu se Slavií spuštěn

Klub FK Dukla Praha se po dohodě s SK Slavií Praha rozhodl posunout výkop utkání v rámci 3. kola MOL Cupu. Z původního termínu ve středu 19. října od 15:00 byl začátek utkání posunutý na 18:00 stejného dne. FK Dukla se tak rozhodla vyhovět oběma fanouškovským táborům a posunula začátek utkání. Předprodej vstupenek za výhodnější cenu začíná v pondělí 3. října v 18 hodin.

Malé pražské derby mezi Duklou a Slavií je zároveň i soubojem dvou trenérských ikon. Na straně Dukly stojí ikona klubu Petr Rada, proti němu bude červenobílé barvy hájit jeden z nejúspěšnějších českých trenérů Jindřich Trpišovský.

Na prestižní pohárový zápas je možné si koupit standardní vstupenky za 180,- Kč nebo vstupenky zvýhodněné za 150,- Kč. Ty jsou pro členy fanklubu FKD, obyvatele Prahy 6, studenty, důchodce a držitele průkazu ZTP. Fanoušci Slavie mají možnost si lístky v předprodeji zakoupit prostřednictvím svého klubu.

Za výhodnější cenu je možné si lístky koupit až do 18. října. V den utkání je možné si zakoupit vstupenky jak na hlavní tribunu, tak do sektoru hostů. Pro tyto lístky platí jednotná cena 200,- Kč a to jak on-line, tak i na pokladnách stadionu viz sekce Vstupenky.

Online předprodej vstupenek