• A-tým

• 24.01.2021

Pohyby v kádru v zimním přestupovém období

Všechny týmové novinky na jednom místě. V tomto článku najdete aktuality z A-týmu v právě probíhajícím přestupovém období. Článek pravidelně aktualizujeme.

Úterý, 9. února | Petr Sklenář, záložník z třetiligové Kroměříže, který byl v Dukle na testu, náš dres v jarní části sezony neoblékne.

Úterý, 9. února | Záložník Josef Jakab bude do konce sezony působit ve Slavoji Vyšehrad. Odchází tam na hostování do konce června 2021.

Pondělí, 8. února | Platí první varianta. Jan Peterka je hráčem Dukly. Více si přečtěte ZDE

Středa, 3. února | Duklu posílí také zkušený záložník Jan Peterka z Ústí nad Labem. Buď o léta, nebo již teď v zimě.

Středa, 3. února | Třetí nová tvář v týmu. Na hostování do konce sezony s opcí přichází levonohý obránce Michal Trávníček.

Čtvrtek, 21. ledna | Podepsáno. Jakub Barac patří definitivně Dukle. Na Julisce bude působit do června 2023.

Příspěvek sdílený FK Dukla Praha (@fkduklapraha)

Pátek, 15. ledna | V našem dresu se připravuje záložník Jakub Barac, odchovanec Liberce. Dukla jedná o jeho přestupu.

Čtvrtek, 14. ledna | Ptejte se vedení. V offline rozhovorech odpovídají na vaše otázky výkonný ředitel klubu David Šrámek a sportovní ředitel Jan Staněk. Otázky pokládejte ZDE.

Středa, 13. ledna | Duklu opouští Dominik Preisler a Samuel Dancák, oba odchází do Mladé Boleslavi. Preisler na hostování, Dancák do prvoligového klubu přestupuje.

Příspěvek sdílený FK Dukla Praha (@fkduklapraha)

Pondělí, 11. ledna | I přes gólovou trefu v nedělním utkání Filip Nagy na zkoušce v Dukle neuspěl a po krátké štaci se s námi loučí.

Neděle, 10. ledna | Do Tipsporty ligy jsme vstoupili remízou s Táborskem 3:3. Trenéři nasadili do zápasu spoustu mladíků, hráli i Faleye, Nagy, Trávníček a Sklenář. Obránce Nagy svým gólem v závěru dokonce vyrovnal.

Příspěvek sdílený FK Dukla Praha (@fkduklapraha)

Sobota, 9. ledna | První zápas a první výhra! V přátelském utkání jsme na našem tréninkovém hřišti porazili prvoligový Jablonec 3:1. K výhře přispěl svým premiérovým gólem za A-tým i Štěpán Šebrle, Faleye při premiéře odehrál druhý poločas a měl jednu slušnou příležitost.

Pátek, 8. ledna | Dalšími hráči na testu jsou Michal Trávníček, obránce z Hradce Králové, který hostoval v Chrudimi, a také záložník Petr Sklenář z třetiligové Kroměříže.

Čtvrtek, 7. ledna | Vítáme první posilu. Nigerijský útočník Sunday Faleye podepsal smlouvu s Duklou. Měl by zvýšit nebezpečnost v útoku a pomoci k větší produktivitě.

Pondělí, 4. ledna | Kvůli zranění chybí Daniel Kozma a Kim Seung Bin. Dukla testuje slovenského mládežnického reprezentanta Filipa Nagyho, naopak obránce Josef Jakab je na testech ve Slavoji Vyšehrad a Dominik Preisler dostal svolení připravovat se s Mladou Boleslaví.

Pondělí, 4. ledna | Mužstvo se poprvé sešlo k zimní přípravě. Duklu čeká 19. ledna pohárový duel se Slavií, trenér Roman Skuhravý proto připomněl, že tým přípravu rozdělí na období před tímto utkáním a po něm. Více čtěte ZDE.