• Preview k zápasu

• 04.02.2022

Po týdnu znovu do akce. Dukla zajíždí k přáteláku do Vlašimi

V pořadí již sedmý přátelský zápas před březnovým startem soutěže čeká Duklu na hřišti Vlašimi. Utkání na umělé trávě u vlašimského zimního stadionu má výkop v sobotu ve 14:00. Pokud se nás nechystáte přijet podpořit osobně, můžete sledovat internetový stream.

Dukla z předchozích šesti zápasů tři vyhrála, jednou remizovala a dvakrát padla proti prvoligovým soupeřům. Bylo to v rámci Tipsport ligy s Bohemians 1905 (0:1) a naposledy proti Pardubicím (1:4).

Vlašim zatím po novém roce nastoupila jen ke třem duelům a ještě neprohrála. Porazila Jihlavu a rezervu ostravského Baníku, remizovala s třetiligovými Velvary.

S Vlašimí jsme se utkali také v předposledním utkání podzimní části ligy, kdy jsme na hřišti soupeře prohráli 0:2. Kádr Středočechů, kteří přezimovali na čtvrtém místě, ale doznal řady změn – odešli mj. nejlepší střelci Denis Alijagič (Slovan Liberec) a Filip Blecha (Slavia Praha).

Tým opustil také Marek Červenka, který v týdnu posílil naše barvy. Sobotní duel tak pro něj může být velmi speciálním.

Utkání sledujte živě zde: