• A-tým

• 02.01.2019

Plán zimní přípravy

Ve čtvrtek 3. ledna zahájí Dukla svou zimní přípravu, v rámci které ji čeká soustředění i několik přípravných zápasů. Přinášíme vám její přehled.

Tým se po krátké vánoční dovolené sejde ve čtvrtek ve 13 hodin na Julisce a zahájí tréninkový proces. První přípravný zápas odehrajeme 12. ledna s třetiligovým SK Benešov. V pondělí 14. ledna odjede na týdenní soustředění do Hradce Králové, kde bude mít v areálu Slavie HK dobré podmínky pro přípravu. V rámci soustředění nás čekají přípravné zápasy se Sokolem Živanice a MFK Chrudim, návrat do Prahy je v plánu na 19. ledna.

Tři dny po návratu ze soustředění se v Berouně utkáme s Příbramí, nám dobře známým soupeřem, se kterým ale v této sezoně nemáme příznivou bilanci: oba vzájemné zápasy jsme prohráli (0:4 a 1:2).

Zajímavý soupeř nás čeká 25. ledna. Německý klub ze druhé Bundesligy Dynamo Drážďany nás uvítá na svém hlavním stadionu. Tam si vyzkoušíme konfrontaci s kvalitním zahraničním fotbalem.

Ligovou generálku odehrajeme 2. února na Julisce proti pražskému rivalovi Bohemians. I s tímto soupeřem už máme za sebou oba vzájemné zápasy – v prvním jsme prohráli 0:1, ve druhém jsme remizovali 0:0.

Jarní polovina sezony pro nás začne o týden později domácím zápasem s Baníkem Ostrava.

Datum Čas
3. ledna 13:00 Začátek zimní přípravy UMT Juliska