• Juniorka

• 17.11.2013

Juniorka: FK Dukla přivítá Pardubice

Předposlední domácí utkání čeká naše hráče v pondělí 18. listopadu na UMT Mikulova na Praze 11. Úvodní hvizd zazní přesně ve 13:30 hodin!

Pardubice jsou v letošním ročníku juniorské soutěže nováčkem a příliš se jim nedaří, po 18 odehraných zápasech nastřádaly pouze 9 bodů a jsou tak na poslední příčce tabulky.

V minulém kole utrpěli hráči Pardubic na domácím hřišti vysokou porážku od Slavie 1:5. Naposledy sbírali body před čtyřmi koly se Znojmem za remízu 2:2.

"Hráči trénují s chutí a vědomím zlepšovat se po všech stránkách. Věřím, že v zápase proti Pardubicím budeme trefovat síť místo tyček, budeme zodpovědnější v bránění a budeme se radovat z vítězství," uvedl k zítřejšímu utkání trenér Jaroslav Hynek.

Online reportáž z utkání můžete sledovat zde!