• Klub

• 18.04.2016

Informace pro fanoušky mířící na Spartu!

Vstupenky jsou v prodeji. Vstupenky zakoupené na řádný termín utkání 29. února 2016 jsou platné. Všichni diváci, kteří zavítají ve středu na fotbal, se můžou těšit opět na fotokoutek firmy FOTONAUT!

PLATNOST VSTUPENEK VYDANÝCH NA TERMÍN 29. ÚNORA 2016

Vstupenky zakoupené online na internetu, v předprodeji v Dukla klubu nebo na pokladnách stadionu JSOU PLATNÉ! Vchod pro všechny, kteří takovou vstupenku vlastní bude vedle pokladen na Hlavním vchodě stadionu viz obrázek.

Volné vstupenky, VIP vstupenky a vstupenky do Sky boxů NEJSOU PLATNÉ! V případě, že byste chtěli vystavit nové, pište na email ticketing@fkdukla.cz.

PRODEJ NOVÝCH VSTUPENEK NA NOVÝ TERMÍN 20. DUBNA 2016

INTERNETOVÝ PŘEDPRODEJ
Předrodej vstupenek na internetu prostřednictvím sítě Ticketportal byl zahájen v pondělí 11. dubna 2016. Vstupenku jde zakoupit na internetu pouze v základní cenové nabídce.

PŘEDPRODEJ V DUKLA KLUBU
Předprodej v Dukla klubu v ulici Podbabská 5, nedaleko tramvajové a autobusové zastávky Nádraží Podbaba, byl zahájen v pondělí 11. dubna 2016.

Otevírací hodiny Dukla klubu:

Pondělí: 10.00 – 15.00  (polední pauza 11.45 -12.30 hodin)
Středa: 13.00 – 18.00  (polední pauza 11.45 -12.30 hodin)
Pátek: 10.00 – 15.00  (polední pauza 11.45 -12.30 hodin)

Telefonicky lze domluvit i jiný čas předání. Kontaktní osoba: Monika Jurášková, +420 731 245 792

PRODEJ NA POKLADNÁCH STADIONU V DEN UTKÁNÍ
V den utkání se Spartou bude pokladna otevřena od 15.00 hodin.

CENY VSTUPENEK NA SPARTU
DruhCena
Klasické vstupné160,- Kč
Rodinné vstupné (2+1, 2+2)330,- Kč
Senioři (70+), ZTP/TP, občané Prahy 6, studenti, fanklub100,- Kč
Dětské vstupné (do 15. let)50,- Kč
Dětské vstupné (do 6. let)zdarma
Vstupné pro vozíčkáře a doprovod50,- Kč
VIP vstupenka600,- Kč

STADION SE PRO VEŘEJNOST OTEVÍRÁ V 18.00 HODIN.

DOPRAVA NA STADION
Nejlepší MHD spojení je autobusem č. 131 buď ze zastávky Hradčanská (metro, linka A) na zastávku Juliska (8 minut), případně z opačného směru ze zastávky Bořislavka (metro linka A) na zastávku Juliska (taktéž 8 minut).

Komu nevadí chůze, může využít tramvaje č. 8 a 20 ze zastávky Vítězné náměstí (stanice Dejvická, metro, linka A) na konečnou stanici Nádraží Podbaba (5 minut jízdy a 10 minut chůze).

Nebo jít pěšky přímo z Vítězného náměstí (tramvajová zastávka Vítězné náměstí, autobusová zastávka a metro, linka A - Dejvická) (15 minut chůze).

SEKTOR PRO DOMÁCÍ VLAJKONOŠE A FANOUŠKY

Z bezpečnostních důvodů je stejně jako při utkání se Slavií přemístěn sektor domácích vlajkonošů do SEKTORU A. Děkujeme za pochopení.

FOTOBUDKA FOTONAUT

CO TO JE FOTOBUDKA A CO UMÍ?
Fotonaut fotobudka je malá moderně vypadající „krabička“, žádné obrovské monstrum. Jen čistý design, profesionální fotografie a okamžitý tisk.

Vyfotí vás v zábavném prostředí, s rekvizitami, s medvědem Julisákem, samotné nebo ve skupinkách, bavící se a pózující.
Hned na místě také tiskne ty nejkvalitnější fotografie, které si můžete hned odnést. Všechny fotografie také budou do druhého dne ke stažení na klubovém Facebooku.

KDY A KDE SE MŮŽETE NECHAT VYFOTIT?
Fotonaut fotobudka bude k dispozici od otevření stadionu v 18.00 hod., po celý první poločas zápasu.

Naleznete ji v horní části tribuny mezi fanshopem a stánky s občerstvením.

A JAK TO BUDE VYPADAT?