• esport

• 08.04.2023

Gaming zóna na Julisce

Na domácích zápasech je již stálicí. Vždy plná dětí, které se na herních konzolích Playstation snaží vzájemně trumfnout ve fotbalové on-line hře zvané FIFA23. Otevřená bude díky našemu partnerovi MARVO samozřejmě i dnes během utkání proti Příbrami, tak neváhejte a pojďte „zapařit"!

Kdy se zóna otevírá a kdo do ní může přijít?

Gaming zónu najdete ve spodní části tribuny pod písmenem D a otevírá se vždy hodinu před výkopem (13:00). Můžete do ní tedy dorazit hned po otevření stadionu. Zahrát si a pobavit se zde můžou mladí, staří, kluci, holky, zkrátka kdokoliv. Zóna je přístupná po celou dobu utkání a čekají v ní na vás dvě herní konzole Playstation s FIFA23 na profesionálních herních stolech MARVO. Před stůl si sednete do profi křesla MARVO a zážitek může začít!

PS5 Dukla ovladač a klubový merch

Pomyslnou třešničkou na dortu je PS5 ovladač v dukelských barvách, který si v gaming zóně můžete vyzkoušet a následně i zakoupit v klubovém fanshopu.Vznikl ve spolupráci s dalším naším partnerem Game Arts. Kromě všech výše zmíněných „gamingových" vychytávek si v zóně můžete dát také něco na zub a k tomu si odnést partnerský „merch" v podání ČSOB.

Vidíme se na Julisce!