• Fanoušci

• 08.09.2019

Fanklub zve všechny fanoušky na výjezd do Pardubic

Vážení přátelé - duklačky a dukláci

V sobotu 14.9. svedeme v Pardubicích přímý souboj o první místo v tabulce, tudíž by bylo záhodno, aby se fanoušci dostavili v co nejhojnějším počtu a povzbudili naše hráče v boji.

Fanklub pořádá výjezd vlakem - do Pardubic je ideální spoj, jede necelou hodinku. Jízdenky budou z velké části hrazeny z pokladny fanklubu, jízdné včetně přesunu po Pardubicích by proto nemělo přesáhnout 100 Kč. Apelujeme tudíž na všechny, kdo by se k nám chtěli připojit, aby se nejpozději do úterka 10.9. přihlásili Vojířovi, ideálně formou SMS na známé číslo 604494686. Napište také, zda se na vás vztahuje nějaká sleva (student, důchodce, ...), ať v tom máme přehled. Hromadnou jízdenku bychom měli objednat nejpozději tři dny před odjezdem. Sraz k odjezdu bude každopádně v 8 ráno na Hlavním nádraží u pokladen, a přihlášeným jej ještě připomeneme.

To je prozatím všechno, těšíme se naviděnou v Pardubicích.