PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

Cesta pohárem končí ve čtvrtfinále

21. 3. 2013 | Ondřej Havlas

Cesta pohárem končí ve čtvrtfinále

O víkendu naše děvčata sehrála čtvrtfinálový duel proti Slavii. Favorit byl znám dopředu a zápas se podle toho taky odvíjel. Konečný výsledek je 0:13, stejný jako před rokem.

Od první minuty utkání byla Slavia u míče, nastěhovaná na naší polovině a kombinovaly. Byla otázka času, kdy padne první branka. To se stalo cca po 10ti minutách a pak se brankostroj rozjel naplno. Stav skóre se zastavil v první půli na 0:7.

Druhá půle byla obdobná. My jsme se snažily co nejvíce bránit, ale velká kvalita soupeře byla znát a skóre se navyšovalo. Nakonec rozhodčí musela do zápisu napsat konečné skóre 0:13.

FK Dukla Praha – SK Slavia Praha 0:13 (0:7)
Branky: 24., 33., 36., 56. a 58. Divišová, 42., 60., 74. a 80. Necidová, 11. a 86. (pen.) Kožárová, 12. Budošová, 43. Tomášková
Rozhodčí: Zubková – Navrátilová, Šmolíková


Sestava Dukla Praha:
Dolejšová - Piháková (71. Němečková Aneta), Toťová, Sůrová, Králíčková, Májíčková, Beránková, Kozlíková, Rzycká, Smíšková, Křečková (77. Melcherová)

Sestava Slavia Praha:
Korenčiová - Bartovičová, Pincová, Budošová (46. Němečková Alice), Tomášková - Cahynová - Divišová, Necidová, Pěničková (46. Holečková), Benýrová – Kožárová

Pohár KFŽ bude pokračovat bez naší účasti. Semifinálové čtyřka je složena následovně: Sparta Praha, Slavia Praha, Bohemians Střížkov, Slovácko. Semifinálové zápasy se odehrají 1. a 8.května. Kdo s kým, to se dozvíme po losu.

 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
4. FC Viktoria Plzeň 0 0:0 0
5. FK Dukla Praha 0 0:0 0
6. FK Pardubice 0 0:0 0
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
FK Dukla Praha