FANSHOP

Juniorka změří síly s Viktorií Plzeň

22. 3. 2013 | Redakce

Juniorka změří síly s Viktorií Plzeň

V pondělí přivítají naši junioři Viktorii Plzeň. Tým, který má v tabulce Juniorské ligy o pouhý bod více. Čeká nás tedy vyrovnané utkání, které začíná v pondělí od 14 hod na UMT Mikulova.

Po 22 odehraných zápasech je juniorský tým Viktorie Plzeň na 11. místě s 26 body a bilancí 7 výher, 5 remíz, 10 proher a se skóre 40:41. Z jarních kol má juniorka Plzně následující bilanci - se Slováckem zaznamenala výhru 4:0, z Českých Budějovic si Plzeň odvezla tři body za vítězství 2:1, doma však v následujícím kole prohrála Viktoria s Táborskem 0:3, následovala vysoká porážka v Jablonci 0:4 a poslední domácí zápas s Příbramí skončil nerozhodně -  2:2. Za zmínku stojí také to, že v kádru Plzně je druhý nejlepší střelec soutěže Daniel Černý, který vstřelil v dosavadním průběhu Juniorské ligy 12 branek. 

A jak pondělní zápas vidí trenér juniorky Jaroslav Peřina?
"V minulém utkání v Liberci jsme splnili úkol, který jsme si dali a to, že nedostaneme branku. Sice to skončilo výsledkem 0:0, ale byli jsme spokojeni. Takže bychom chtěli i v následujícím utkání s Plzní navázat na kvalitní výkon v obranné činnosti a určitě k tomu přidat nějakou branku. Chceme, aby se ten náš herní projev dostal zpět do toho, že dáváme hodně branek a že jsme schopni být aktivní směrem do útoku. Tři utkání v řadě jsme nevstřelili gól a byl bych rád, kdybychom se v tomto zápase odrazili od utkání v Liberci a k tomu ještě dokázali skórovat. Určitě nás nečeká nic jednoduchého. Máme i trošku problém se zraněnými hráči, na marodku přibyl Fryčer, který má problémy s kotníkem a tak se pravděpodobně vrátí Farkaš. Navíc budeme hrát na umělé trávě. Ale chceme vyhrát a být maximálně produktivní,"  uvedl trenér Peřina pro klubový web. 

Poslední vzájemné utkání dopadlo pro Duklu velice dobře. Z Plzně jsme si dovezli výhru 4:1, kdy se o naše góly postarali Pařík, Ouedraogo, Svoboda a Čapek. 

Přijďte podpořit naše juniory v pondělí 25. března od 14 hod na UMT Mikulova. 
 

Fotogalerie


Partneři klubu