FANSHOP

Juniorka: V pondělí přivítáme Sigmu Olomouc

10. 3. 2013 | Redakce

Juniorka: V pondělí přivítáme Sigmu Olomouc

Utkání v minulém kole na hřišti vedoucího Brna se juniorce nepovedl. Nepovedenou jarní bilanci může zlomit hned zítra, v pondělí 11. března, kdy nastoupí od 14 hodin proti Sigmě Olomouc na UMT Mikulova.

Po dvaceti kolech Juniorské ligy jsou Hanáci na třetím místě tabulky. Sigma v prvních třech jarních kolech dvakrát zvítězila (Jablonec 4:1, Hradec Králové 2:0) a jednou prohrála (Slovácko 0:2). V minulém kole hostila tým Hradce Králové, kterému nedopřála ani jednu trefu a tak po brankách Adama Varadiho a Jakuba Plška si z utkání odnesla tři body za jasné vítězství 2:0.

A jak jsou junioři na utkání připraveni?

"Připraveni do zítřejšího utkání snad jsme, konečně jsme se začali uzdravovat. Do utkání bude v pořádku už Podkul po zranění ruky, Juroška už má vyřešený přestup, takže to by měly být dvě posily do zadních řad tak, abychom utkání s velmi silnou Olomoucí zvládli dobře. Na utkání se těšíme, budeme ho chtít vyhrát, protože jsem ještě za poslední tři kola žádné nevyhráli a určitě bychom chtěli Sigmě oplatit její výhru v Olomouci,"
uvedl trenér Jaroslav Peřina.

Poslední vzájemné utkání odehrála naše juniorka na hřišti Androva stadionu a odvezla si porážku 0:1. Má tak Sigmě co oplácet!

Přijďte se podívat na odvetný zápas proti Sigmě Olomouc v pondělí 11. března od 14,00 hod na UMT Mikulova.
 

Fotogalerie


Partneři klubu