• A-tým

• 08.03.2013

Tomáš Berger odpovídal na otázky fanoušků

Přinášíme odpovědi hráče A týmu Tomáše Bergera na otázky, které jste mu položili vy, naši fanoušci. Otázky neprošly redakční úpravou.

Ahoj Tomasi jsem rad ze jsi zas u nas v Dukle jak vydis letosni rocnik a na jakem miste bude Dukla a kolik das letos branek s pozdravem fanousek Roman Volf
Odpověď: Budeme spokojeni, když skončíme okolo šestého místa.

Dobrý den, mám tady na Vás několik otázek.
1)Kde vidíte hlavní příčiny neprosazení ve Viktorii Plzeň?
2)Jak vzpomínáte na Vaše působení ve Viktorii Plzeň a dvojzápas proti Schalke 04?
3)Jakému týmu fandíte ve formuli 1?
4)Kdo podle Vás vyhraje titul v letošním ročníku Gambrinus ligy?
Děkuji za odpovědi a přeju Vám hodně úspěchů.
Pavel Novák
Odpověď: 1. Žádné příčiny jsem nehledal, prostě jsem se neprosadil. 2. Až na to, že jsem v Plzni nehrál se mi tam líbilo. 3.Žádnému.  4. Sparta.

Sem vasim velkym fanouskem Tomasi...doslechl sem se ze je vam take prezdivano HNUSE co je na tom pravdy?? Diky at se dari ;)
Michal4
Odpověď: Přezdívku Hnus používáme mezi námi pro všechny.

Zajímá hráče, co nabízí fanshop jejich klubu, nebo to jde úplně mimo ně?
Hopkirk
Odpověď: Hráči o fanshopu moc neví.

Ahoj Tomáši, tvůj návrat do Dukly z Plzně mně udělal velkou radost. Teď ještě doufám v návrat tvé famózní formy, kterou jsi měl před odchodem do Plzně. A to je právě můj dotaz. Jak podle tebe poznamenalo hostování v Plzni tvoji formu a kdy s myslíš, že budeš zase stoprocentně válet.
Honza
Odpověď: Hraju pořád stejně, někdy je to lepší, někdy horší.

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda Tě před lety v pražském přeboru napadlo, že jednou budeš hrát s Duklou první ligu? :-)
Odpověď: Už jsem s tím opravdu nepočítal.

Ahoj, kdo je v kabině Dukly největší trubka? :-)
Odpověď: V kabině není nikdo trubka.

Dobrý den,jak by jste sestavil jedenáctku z hráčů s kterými jste doposavad hrál.
Děkuji a přeji hodně zdaru. Čermák M.
Odpověď: Do ideální jedenáctky by se vešlo hodně hráčů, se kterými jsem hrál.

Zdar Tome,tak kdy zajdeme konečně na to jedno pivo????
Kotrsch
Odpověď: Uvidíme.

A nebo skočit ke Kozovi na vínko? :)
Petr
Odpověď: Neznám to U Kozy.

Dobrý den Tomáši,
Chci se zeptat na Vaše hostování v Plzni. Odešel jste v době, kdy jste se dostával v Dukle do vinikající formy. Můžete mi říci jak jste se v Plzni cítil a jestli Vám to fotbalově něco přineslo.
Děkuji za odpověď a přeji mnoho fotbalového štěstí
Aleš
Odpověď: Cítil jsem se dobře. Poznal jsem nové hráče, jiné tréninky

Ahoj Tomáši, můžeš se stručně vyjádřit jaký je podle tebe nejvýraznější rozdíl mezi tréninkovými jednotkami v Plzni a na Dukle? Ať se ti v jarní části GL daří!
honza
Odpověď: Nejvýraznějším rozdílem je doba tréninku. V Dukle máme delší.

Dobrý den, pane Bergere. Mám už skoro 2 roky problémy s vazem v koleni. Mohl byste mi doporučit někoho, kdo se v problematice kolenou opravdu vyzná? Je mi 17 let. Vystřídal jsem už asi 50 doktorů, někdo říká, že je moje noha na operaci, další říká, že ne.
Děkuji za odpověď.
Honza
Odpověď: Prozatím jsem s koleny problém neměl. Neznám žádného odborníka.

Tome, když vidíš ”spanilou jízdu ” Plzně pohárovou Evropou není Ti to tak trochu líto, že u toho nejsi i Ty a nebo už je Tvá plzeňská mise v Tvé hlavě dávno definitivně uzavřena a soustředíš se zase už jen a pouze na Duklu?
kouk
Odpověď: Na Plzeň se rád podívám v televizi, ale soustředím se už zase jenom na Duklu.

Dobrý den. Jmenuji se Tomáš Gricz. Sleduji Duklu už nějaký pátek a vím, že jste byl necelý rok v Plzni. Proto moje otázky zní. Jaký je hlavní rozdíl (mimo rozpočtu, bodů v tabulce a hráčů) mezi Duklou Praha a Viktorií Plzeň? Dle Vašeho osobního názoru. A druhá otázka. Myslím, že patříte mezi nejlepší hráče Dukly, tak jaksi nemůžu pochopit, proč jste se tam neprosadil... Myslím, že jste rychlý a technický... Čím myslíte, že to bylo, že jste se neprosadil?
Děkuji za odpověď a přeji hodně úspěchů, když ne v Plzni, tak aspoň v Dukle Praha.
Tomáš
Odpověď: Každý klub má svou vizi a dělá pro svůj úspěch všechno. Plzni se dlouhodobě daří. Přál bych si do budoucna, aby se Dukla dokázala ve výkonech a výsledcích s Plzní rovnat.

Ahoj Tome,
jsem fanousek Plzne a tvoje vykony behem tveho angazma v ni me oslovili a rikam si, ze je skoda, ze jsi zde nezustal. Proc nekdy behem utkani nepouzijes svoji pravou nohu? Myslis, ze proto jsi zde nezustal a vratil se do Dukly, kde jsou vdecni za kazdeho hrace co umi kopat? Preju ti v ni mnoho individualnich uspechu, protoze jsi velkej kopac. Mira
P.s. poradne zamakej na pravy noze, at muzes do nejakeho velkoklubu :-)
Odpověď: Pravou nohu moc nepoužívám, ale budu se snažit.