• Články mládež

• 25.02.2013

Výsledky přátelských utkání týmů mládeže z víkendu 23. - 24. února 2013

Víkendová utkání týmů mládeže přinesla jednu prohru 4:3 a jednu výhru 3:1 staršího dorostu v Jablonci. Mladší dorost U17 remizoval v týdnu s Bardejovem 2:2 a o víkendu porazil starší dorost Admiry 4:2. U16 zvítězila nad Havl. Brodem 9:2. A starší žáci jednou prohráli 2:3 a jednou zvítězili 6:3 nad týmem Písku.

FK Baumit Jablonec – FK Dukla Praha U19  4:3 (2:1)

Branky: 5. 0:1 Tetour (Gajecký, Hrazdíra), 30. 1:1 Jablonec, 35. 2:1 Jablonec, 50. 3:1 Jablonec, 70. 4:1 Jablonec, 77. 4:2 Gajecký (Hrazdíra, Kulikov), 86. 4:3 Tetour (Gajecký).
Sestava: Hodan - Kulikov, Begič, Šupina, Preisler - Brejcha, Hrazdíra, Tetour - Toman, Gajecký, Bartůněk.

Trenér Jaroslav Hynek k utkání řekl: "Soupeř se daleko lépe vypořádal s nepříznivým sněhovým terénem. Sice jsme vedli po krásné přímočaré akci již od páté minuty, ale nedokázali jsme tuto jednoduchost udržet. Jablonec nás v tom hlavně v prvním poločase předčil. Na tom, že dal jen dvě branky má zásluhu náš brankář Hodan, který si v brejkových situacích Jablonce opravdu zachytal. Druhá půle byla postupně vyrovnanější a na konci utkání jsme opět dokázali soupeře dotáhnout, ne však do vítězství. To jsme si ale v dnešním utkání určitě nezasloužili. Někdy jen "hrát" ... nestačí."

FK Baumit Jablonec – FK Dukla Praha U18  1:3 (1:1)

Branky: 9. 1:0 Jablonec, 42. 1:1 Vrkoč (Tran PK), 55. 1:2 Vrkoč (Steinocher, Kříž), 60. 1:3 Steinocher (Filip).
Sestava: Kořínek - Ksandr, Filip, Vyjdák, Klár - Vrkoč, Tran, Soukup - Tříska, Steinocher, Kříž.

Trenér Jaroslav Hynek k utkání řekl: V tomto utkání jsme si s terénem a morálním přístupem poradili lépe. První poločas byl vyrovnaný, soupeř brzy vedl, ale šance se střídali na obou stranách. Ve druhém jsme získávali postupně převahu a vše korunovali krásnými brankami.

FK Dukla Praha U17 – Partizán Bardejov  2:2 (1:2)

Branky: Kolařík, Petrák.

FK Admira Praha U19 - FK Dukla Praha U17 2:4 (2:3)

Branky: Beneš 2x, Sedláček, Vachoušek.
Obě utkání odehráli: Němčanský - Bohánek, Melichar, Komárek, Vosátka, Cvrček, Nadri, Rublič, Bezpalec, Petrák, Sedláček, Veliký, Beneš, Kolařík, Vachoušek, Pergl.

FK Dukla Praha U16 - Havl. Brod  9:2 (3:2)

Branky: 2x Šahini, 2x Sell, Tylšar, Brabenec, Hájek, Pártl, Mammedov.
Sestava I. pol.: Hladký, Dostál - Pártl - Matějka – Čermák, Šíma - Skuhravý – Sell, Tylšar - Brabenec - Hájek.  II. pol.:  Štorc, Burýšek - Pártl - Rybalko – Štastný, Šíma - Mammedov – Sell,  Tylšar - Šahini - Hájek.

FK Dukla Praha U15 – FC Písek  2:3 (2:0)

FK Dukla Praha U14 – FC Písek  6:3 (3:1)