• Články mládež

• 17.02.2013

Výsledky přípravných utkání mládeže z víkendu 16. - 17. února 2013

O víkendu sehrály týmy dorostu dvojutkání proti Chrudimi. U19 v něm zvítězila 7:2 a U18 prohrála 0:1. V utkání s Mladou Boleslaví zvítězila U16 7:6. A starší žáci zajížděli do Táborska, kde U15 remizovala 3:3 a U14 prohrála 4:5. Den před tím podlehla U15 dorostu Aritmy 3:6.

AFK Chrudim U19 - FK Dukla Praha U19 2:7 (2:3)

Branky: 19. 1-0 Chrudim, 28. 1-1 Gajecký(Toman, Troniček), 31. 2-1 Chrudim, 33. 2-2 Troniček (Gajecký, Tetour), 45. 2-3 Bartůněk (Gajecký, Toman), 49. 2-4 Brejcha (Klár, Bartůněk), 59. 2-5 Brejchy (Bartůněk, Preisler), 74. 2-6 Toman (Tetour, Troníček), 85. 2-7 Gajecký (Tetour, Brejcha)
Sestava: Hodan - Klár, Begič, Šupina, Preisler - Brejcha, Troníček, Tetour - Bartůněk, Gajecký, Toman.

Trenér Jaroslav Hynek k utkání řekl: "Velmi rozdílné poločasy v zodpovědnosti při držení míče. Silným držením míče jsme soupeře postavili do role brejků. V první půli jsme častým předržováním dali soupeři možnosti a on jich dvakrát využil ke gólu a dvakrát k silné šanci. Ukázalo nám to, jak nechceme hrát i když máme převahu. Ve druhé polovině bylo vše přesnější, včasné a proměněné v branky. Tak hrát chceme a máme z toho radost."

Prohlédnout fotogalerii

Za fotografie děkujeme panu Dastychovi.

MFK Chrudim – FK Dukla Praha U18 - 1:0 (0:0)

Branky: 81. Chrudim.
Sestava: Kořínek – Kulikov, Filip (46. Halbich), Vyjdák, Bezděk – Stuj, Kříž (46. Benda, 72. Kříž), Tran – Tříska (46. Romanovskyy), Steinocher, Soukup.

Hodnocení trenére Tomáše Kulvajta: "První poločas jsme se do zakončení dostávali zřídka a domácí Chrudim byla mnohem nebezpečnější. V prvním případě nám pomohla tyč, v dalších dvou skvělé zákroky brankáře Kořínka. Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem aktivněji a díky lepšímu pohybu jsme si vytvořili tři dobré příležitosti. Poté následovala pasáž několika silných šancí domácích, kdy nás opět podržel brankář. Deset minut před koncem se nám povedl rychlý protiútok, který jsme zakončili gólem. Bohužel byl nesprávně odmáván ofsajd a gól tak nebyl uznán. O dvě minuty později naopak dohráli domácí svou další akci až do gólového zakončení a rozhodli o výsledku zápasu.
Díky špatnému pohybu v nabídce a lehkým ztrátám jsme se první poločas k ničemu nedostali. Druhý poločas byl v tomto lepší a několika pěkným akcím zbývalo jen gólové zakončení. V průběhu celého zápasu však byla domácí Chrudim nebezpečnější, vytvořila si větší množství vyložených šancí a vyhrála zaslouženě."

FK Dukla Praha U16 - SK Aritma Praha7:6 (2:3)

Branky: 2x Brabenec, 2x Štastný, 2x Hájek, Mammedov .
Sestava 1 pol.: Hladký - Dostál - Rybalko - Matějka - Čermák, Kozel - Šíma - Tylšar, Viták - Brabenec - Hájek. Sestava 2 pol.: Štorc - Burýšek - Rybalko Matějka (25. Čermák) - Štochl, Šíma (25. Kozel) - Skuhravý - Mammedov, Štastný - Brabenec - Tylšar (25. Hájek).

FK Dukla Praha U15 - SK Aritma Praha - 3:6 (3:0)

FC MAS Táborsko - FK Dukla Praha U15 - 3:3 (0:3)

FC MAS Táborsko - FK Dukla Praha U14 - 5:4 (4:2)