• Preview k zápasu

• 12.02.2013

Zítra čeká Duklu generálka proti Levski Sofia

Poslední den kyperského soustředění odehrají hráči "áčka" utkání proti bulharskému týmu Levski Sofia, po kterém zamíří rovnou na letiště, odkud naberou směr Praha. Středeční utkání začne v 13,30 hod.

Pondělní utkání radost z výhry nepřineslo, ovšem samotný výkon má narůstající tendenci. Jak řekl po utkání s FC Rostov trenér Luboš Kozel: "Ruská liga má určitě větší kvalitu než naše, ale já si myslím, že jsme prohráli zápas, který jsme měli jednoznačně vyhrát." V utkání se střelecky prosadil, poprvé za kyperské soustředění, útočník Zbyněk Pospěch.

Bulharský tým Levski Sofia hraje nejvyšší bulharskou fotbalovou soutěž, v jejíž tabulce se nachází na průběžném 2. místě. Byl založen roku 1914 a od té doby získal celkem šestadvacet titulů mistra Bulharské ligy, ten poslední je z roku 2009. Levski také šestadvacetkrát vyhrál bulharský pohár, naposledy v roce 2007.

Prolomí Dukla Praha střeleckou smůlu v generálce na jarní část sezóny proti Levski Sofia?