• Články mládež

• 04.02.2013

Výsledky přípravných utkání mládeže z víkendu 2. - 3. února

O víkendu porazil dorost U18 celek Bohemians Praha (Střížkov) 3:1. U16 prohrála s Baníkem Most 1:2. Starší žáci přestříleli Benešov nejprve 7:0 - U15 a poté 9:2 - U14 a mladší žáci U13 zdolali Táborsko 21:0.

FK Dukla Praha - Bohemians Praha - 3:1 (2:0)

Branky: 7. Soukup (Gajecký, Vyjdák), 19. Gajecký (Vyjdák, Troníček), 57. Gajecký (Tříska, Tran) - 55. Bohemians Praha.
Sestava: Kořínek – Ksandr, Halbich, Vyjdák, Rublič – Stuj (46. Benda), Troníček, Tran – Romanovskyy (46. Tříska), Gajecký, Soukup.

Tomáš Kulvajt: "Úvodní dvě branky jsme vstřelili po přesně vyřešených brejkových situacích, v prvním poločase jsme však měli značný problém se založením útoků a lépe jsme drželi míč až od 30. minuty prvního poločasu. Do té doby jsme se špatnou nabídkou a neklidem v rozehrávce sami dostávali pod tlak, ze kterého však soupeř nic nevytěžil. Ve druhém poločase jsme mezihru zlepšili a kromě třetí branky, která následovala bezprostředně po snížení Střížkova na 2:1 jsme si vytvořili velké množství dalších šancí, které jsme bohužel nevyužili. K zakládání útoků se však v tréninku budeme muset opět vrátit a zapracovat na něm."

FK Dukla Praha U16 - FK Baník Most - 1:2 (0:2)

Branka: Brabenec ( Sell ).
Sestava DUK - 1 pol.: Štorc - Viták - Pártl - Rybalko - Matějka Šíma - Mammedov - Telvá Tylšar - Brabenec - Hájek. 2 pol.: Hladký - Burýšek - Matějka - Pešička - Čermák Kozel - Sell - Skuhravý Štastný - Brabenec - Hájek.

FK Dukla Praha U15 - SK Benešov - 7:0 (5:0)

FK Dukla Praha U14 - SK Benešov - 9:2 (4:1)

FK Dukla Praha U13 – FC MAS Táborsko - 21:0 (6:0, 5:0 / 8:0, 2:0)

Branky: Rattay 4x, Drozd 5x, Houha, Tvrdík, Novák, Kalabis 2x, Štancl, Vácha, Studnička, Hamborský 2x, Nussbauer 2x
Sestava I.: Záhora – Tvrdík, Houha – Bohdan, Švihálek, Studnička, Kadlec – Drozd -- Rattay
Sestava II.: Švarc (Kadlec)- Štěpánek, Novák – Jůza, Štancl, Vácha, Nussbauer – Racocha – Kalabis, Hamborský