FANSHOP

Dukla hlásí první zimní posilu!

28. 1. 2013 | Redakce

Dukla hlásí první zimní posilu!

První zimní posilou Dukly Praha je španělský ofenzivní hráč Néstor Albiach Roger, který přichází z klubu C.D. Olímpic De Xátiva.

Dvacetiletý Néstor podepsal v Dukle smlouvu na 2 roky s opcí na další prodloužení. Jeho posledním klubem byla španělská Xatíva, se kterou hrál v letošním ročníku na špici třetiligové tabulky a v posledních 20 utkáních vstřelil 3 branky. Před Xatívou nastupoval Néstor za Sporting Reguena, Xirivellu, Levante a Valencii, kde patřil do mládežnické akademie.

O hráče usilovala Valencie, která jej chtěla získat zpět do svého rezervního týmu. Pro Duklu je tedy Nestorův příchod velkým úspěchem. K přestupu španělského ofenzivního hráče se vyjádřil generální ředitel klubu Michal Šrámek: "Valencie vyvinula značný tlak, aby Néstora získala zpět. Ale šance pravidelně nastupovat v české nejvyšší soutěži u hráče zvítězila. Néstora jsme sledovali již delší dobu za pomoci agentů, kteří stáli za letním přestupem José Romery. Věříme, že tento příchod naváže na cestu španělského herního stylu, na kterou jsme se vydali již před delším časem" 

Přejeme naší posile hodně štěstí v novém angažmá!


Prohlédnout fotogalerii


 

Fotogalerie


Partneři klubu