• A-tým

• 12.05.2023

Filip Matoušek prodloužil smlouvu

Mladý obránce se s klubem dohodl na pokračování spolupráce.

„Na Dukle jsem už od mládeže a cítím se tu dobře,“ popisuje Filip Matoušek. „Jsem rád, že mi Dukla dává možnost tady pokračovat. Tuto důvěru budu chtít splatit na hřišti svými výkony a pomoct týmu ke stanoveným cílům.“

Filip Matoušek do Dukly přišel na podzim roku 2011, kdy přestoupil z týmu Loko Vltavín. Předtím působil v SK Roztoky, kde dvě sezóny hostoval.

Ve druhé nejvyšší soutěži zasáhl do 7 ligových utkání a do tří zápasů v MOL Cupu. V naší rezervě pak odehrál 48 utkání v ČFL.

„Filip patří mezi mladé hráče, kteří jsou součástí kádru A mužstva a sbírá první zkušenosti v proti fotbale a první starty. S těmito perspektivními hráči chceme mít dlouhodobější smlouvy. V létě by se Filip měl již výrazněji prosadit směrem k základní sestavě, nebo budeme zvažovat hostování po vzoru Ullmana, Jeřábka, našich mladých gólmanů, nebo Ludvíčka,“ líčí člen představenstva Jan Staněk.