• A-tým

• 11.04.2023

Jakub Hodek prodloužil smlouvu

Mladý útočník se s klubem dohodl na pokračování spolupráce.

„Jsem rád, že jsem dostal možnost podepsat novou smlouvu, věřím že Dukla je pro mě správným místem k dalšímu růstu a chtěl bych poděkovat za tuhle příležitost," říká hráč po podpisu smlouvy. „Budu se snažit tuto důvěru splatit na hřišti a pomoct týmu svými výkony."

Jakub Hodek u nás hostoval z SK Junioru Praha ve svých 13 letech. Od roku 2014 u nás s přestávkami působil dva roky, v roce 2016 do Dukly zamířil natrvalo. V sezóně 2018/2019 se přesunul do kategorie do 19 let, zde ale zůstal jen rok, než se přesunul do B-týmu a do dospělého fotbalu.

Vysoký útočník v Dukle odehrál 48 utkání za rezervu, v letošní sezóně si připsal i 5 zápasů ve FNL a naskočil i v MOL Cupu do duelu se Slavií Praha

„V Jakubovi pořád vidíme gólový potenciál a tuto důvěru potvrzujeme prodloužením smlouvy," komentuje člen představenstva Jan Staněk. „Na druhou stranu doufáme, že delší dobu vydrží zdravý a pořádně se o svoje místo na hřišti porve.