• B-tým zápasy

• 20.02.2023

Těsná porážka béčka v Boleslavi

K předposlednímu přípravnému zápasu zavítal rezervní tým Dukly v neděli 19. února 2023 na umělku Městského stadionu v Mladé Boleslavi k sehrání přátelského přípravného utkání s rezervním týmem FK Mladá Boleslav, účastníkem ČFL, sk. B. Za stálého deště v prvním herně vyrovnaném poločase se domácí tým dostal do vedení po rychlém protiútoku a pěkném zakončení ostrou křížnou střelou Königa z hranice pokutového území. Tato branka rozhodla o těsném, ale zaslouženém vítězství domácích. Ve druhém poločase měli domácí hru pod kontrolou a po několika dobrých střeleckých příležitostech, kdy se několika dobrými zákroky blýskl D. Spilka v brance Dukly, ve druhé půli branka nepadla a Dukla si tak odvezla jednobrankovou porážku. Za zmínku stojí i to, že za rezervní tým Dukly poprvé nastoupili (a nezklamali) F. Mikeš a O. Jelínek, oba útočníci z dorostu Dukly.