• B-tým

• 07.01.2023

V prvním přípravném zápase rezerva Dukly podlehla ligovému áčku Bohemians

Rezerva DUKLY vstoupila do nového roku 2023 porážkou, když dle očekávání nestačila na první mužstvo Bohemians 1905.

Bohemians Praha 1905 A - FK DUKLA Praha B   5 : 0 (2 :0)

Sestava Bohemians: 1. poločas: Valeš (33. Soukup) - Kadlec, Křapka, Vondra - Dostál, Jánoš, Novák (33. Čermák), Kovařík - Vrána, Mužík - Necid (33. Prekop). 2. poločas: Soukup (67. Jedlička) - Hůlka, Petrák, Vilotić - Hála, Nový, Čermák (67. Morávek), Prekop (67. Matoušek) - Novák (67. Köstl), Drchal -Puškáč

Sesatava DUKLA B:  Spilka (72. Vácha) - Ulman, Löffler, Čížek (70. Kocman), Krejčí (72. Kasal) - Nikl (51. Bačinský), Hudec, Lehký (72. Nikl) - Špatenka (51. Helík), Štefančin, Zapletal (51. Novotný)

Branky Bohemians40. Kovařík (Čermák), 47. Prekop (Čermák), 64. Prekop (Novák), 73. Puškáč (Köstl), 85. Köstl

Rozhodčí: Krejsa - Váňa, Vyhnanovský

K přípravnému zápasu v pátek 6. ledna 2023 před odletem na soustředění do Turecka si pozval A-tým Bohemians rezervu Dukly na UMT v Uhříněvsi. Po dobrém výkonu jsme podlehli 0:5 po poločase 0:2, když jsme inkasovali v závěru první půle a pak v závěru utkání, kdy se projevila kvalita prvoligového kádru domácích a nám už docházely síly.

I přes to, že jsme nevstřelili branku, vypracovali si mladíci Dukly dvě gólové příležitosti v první půli a jednu v samém závěru zápasu, ale ani F. Lehkému, ani F. Špatenkovi a ani M. Kasalovi se překonat domácího brankáře nepodařilo.

Oba trenéři využili naplno lavičku náhradníků.