• Klub

• 10.12.2012

Valná hromada Dukly Praha

Ve čtvrtek 6. prosince proběhla valná hromada FK Dukla Praha, a.s., které se zúčastnilo představenstvo, dozorčí rada a samozřejmě akcionáři klubu.

Valná hromada proběhla bez komplikací a výrazných změn v rámci naší akciové společnosti.  Důležitým bodem na programu valné hromady byly podněty pro účetní závěrku klubu. I když hospodářský rok fotbalových klubů trvá od 1. července do 30. června, tak se někteté záležitosti ohledně hospodářského roku  projednávají  právě na valné hromadě.

"Chtěl bych poděkovat zaměstnancům klubu, kteří se podíleli na uskutečnení valné hromady našeho klubu. Řádná valná hromada proběhla v naprostém pořádku. Odsouhlasily se účetní závěrky minulého soutěžního ročníku a také se vytvořil podnět pro následující účetní období,” uvedl generální ředitel klubu Michal Šrámek.