• Klub

• 10.11.2022

Už v neděli proběhne Brunch s Duklou. S hráči A-týmu, žen i s vedením klubu

Jak jsme vás informovali, den po posledním podzimním utkání proběhne tradiční Brunch s Duklou! Akce se bude konat v prostorech Café Záhorský v Dejvicích a začne v neděli už v 8:30. Svoji účast je třeba předem nahlásit.

Vaši účast je nutné potvrdit předem na emailu chcinabrunch@fkdukla.cz, kam nahlásíte také jména a počet osob. Cena za osobu je 200 Kč (včetně nápojů), pro děti pod 15 let je vstupné za 50 Kč.

A na koho se v neděli můžete těšit? Z vedení klubu se Brunche zúčastní výkonný ředitel David Šrámek, manažer úseku mládeže Günter Bittengel, trenér žen a koordinátor školičky Jakub Kowolowski. Na akci se také těší moderní pětibojař David Svoboda a také hráčky ženského týmu Ellen Klomínková a Tereza Potůčková, se kterými můžete rozebírat cokoliv, co vás zajímá. Z mužského A-týmu přislíbili svoji účast kapitán Jan Peterka, Jiří Piroch, Quadri Adebayo Adediran nebo David Kozel, kteří vám také během celé akce budou k dispozici.

Pro další informace o akci čtěte zde.