• B-tým zápasy

• 30.10.2022

I přes dobrý výkon rezerva body z Domažlic nepřivezla

Ve třináctém kole ČFL, sk. A zajížděla rezerva B-týmu Dukly do Domažlic. Domácí tým v minulém kole vyhrál v Plzni s béčkem Viktorky v derby 1:0, a s 24 body byl v tabulce na 4. místě. Dukla v minulém kole prohrála na domácím hřišti s Hostouní 0:2 a v průběžné tabulce zaujímala 13. příčku v tabulce se ziskem 13 bodů. V rušném zápase, v němž v první půli měli převahu domácí, a ve druhém poločase, kdy se opticky vývoj hry vyrovnal, šla Dukla do vedení brankou J. Kozojeda ve 48. minutě. Domácí, v průměru o šest let zkušenější tým, pak zúročil svoji herní zažitou praxi, a o sedm minut později vyrovnal po tom, co se prosadil v pokutovém území zkušený třicetiletý forvard Dvořák. V hektickém závěru dvě minuty před koncem strhnul vedení na svoji stranu po pěkné střele svého kapitána, šestatřicetiletého záložníka Mužíka. Ve fotbalově pěkném a kvalitním zápase na velmi dobře připraveném hřišti viděli diváci rychlou hru z obou stran, kdy Dukla nastřelila hlavičkou J. Kozojeda břevno a po obdržené brance v nastaveném čase zahrávala rohový kop, na který si naběhl i brankář D. Spilka, ale jeho hlavička v obtížné pozici skončila vedle domácí branky. Rezerva Dukly tak ani z Domažlic, přes dobrý výkon, body nepřivezla a s průběžným ziskem třinácti bodů klesla na 14. místo, když poslední dva týmy mají odehráno o zápas méně.