• Klub

• 03.12.2012

Poslední možnost získat "permici" ve vánočním balíčku!

O půlnoci 21. prosince končí možnost získat permanentní vstupenku na jarní domácí zápasy Dukly Praha. Neváhejte a objednejte si tento výhodný balíček!

Společně s nákupem permanentky (VIP a krytá tribuna) totiž získáte klubový podsedák a skleněný klubový půllitr. Nákupem permanentky na nekrytou tribunu získáte zdarma podsedák.

To vše pouze za jarní cenu permanentky (viz. níže). Takže pokud máte doma nějakého "Dukláka," tak se jedná o jednu z posledních možností koupit tento vánoční dárek!

Nabídka platí do 21. prosince 2012.

Nová cena permanentních vstupenek je následující:
  • Krytá tribuna:   600 Kč
  • Nekrytá tribuna:  400 Kč
  • VIP sedadlo:  2000 Kč

Dukla odehraje v jarní části ještě šest domácích utkání a při ceně 140 Kč/zápas (krytá tribuna) ušetříte nákupem jarní permanentky 240 Kč + dárky zdarma!

Permanentky můžete objednávat na mobilu +420 731 245 792 nebo na fotbal@fkdukla.cz (elektronické objednavky jsou platné do půlnoci 21. prosince).

Možnosti předání permanentek jsou následující:

• Osobně na sekretariátu klubu (pouze do pátku 21. prosince do 11:30 hod!)
  • Prostřednictvím České pošty na dobírku (cena permanentky + poštovné 85 Kč)
  • Vyzvednutí obálky před domácím utkáním na volném vchodě

Pracovní doba: 9,00 - 11:30.