• Klub

• 20.09.2022

Teribear 2022 rozhýbal Duklu

V neděli skončil letošní happening Teribear hýbe Prahou. Při návratu po šesti letech na Letnou jsme si akci nemohli nechat ujít.

Hráči, hráčky, trenéři a trenérky od nejmenších z U7 až po muže B a oba ženské týmy vyrazili v úterý 13. září na Letnou. Vystavěli jsme tři kruhy symbolizující náš klubový znak a vrhli jsme se sbírat dobročinné kilometry. Trať byla zalitá vínovou žlutou - krásný to pohled. Někteří se na trať ještě vrátili a někteří nejen jednou. Po 2 letech sbírání kilometrů přes aplikaci (byť výhodou bylo, že se mohli zapojit lidé odkudkoliv) jsme byli moc rádi, že jsme se mohli vrátit na trať. Usmát se na další běžce a chodce a nasát příjemnou atmosféru.
Duklácké nohy za celou akci nasčítaly 3542,8 kilometrů, což znamená příspěvek necelých sto tisíc korun. Krásná práce. Je radost pomáhat pohybem.

Vyzdvihnout si zaslouží i rodinní příslušníci, kteří se k nám přidali. Děkujeme všem, kdo dorazil a uběhl či ušel pár set metrů :).

Celý Teribear nakonec díky sponzorům zaokrouhlil dar na 5 milionů korun.

Děkujeme Nadaci Terezy Maxové za příležitost pomoci a těšíme se zase za rok!

Jak vypadal Teribear za kamerou? Koukněte na video...