• B-tým zápasy

• 12.09.2022

V téměř ztraceném utkání nakonec naše béčko vybojovalo remízu

V 6. kole ČFL, sk. A přivítala v neděli 11. 9. 2022 od 10:15 hod. rezerva Dukly na domácím hřišti v Přední Kopanině hosty z FK ROBSTAV Přeštice. Hosté získali v předchozích pěti kolech devět bodů, když v minulém kole doma přesvědčivě zvítězili nad druhým týmem tabulky, Jiskrou Domažlice, 5:1 byli na čtvrtém místě tabulky. Dukla získala dosud osm bodů, když po posledním zápase, kdy remizovala ve Zbuzanech 2:2, byla v tabulce na průběžném sedmém místě. V zápase, který nepostrádal tempo a nasazení z obou stran, kdy se zkušený tým hostí dostal do vedení 0:3, Dukla vyrovnala v poslední pětadvacetiminutovce na konečných 3:3 a nechybělo mnoho, aby otočila vývoj zápasu zcela ve svůj prospěch, protože přečíslení tři na jednoho v poslední minutě vyřešili hráči Dukly u pokutového území Přeštic chybnou přihrávkou do ofsajdové pozice. V prvním poločase, i přes herní převahu hostí, mladíci Dukly proti zkušenějšímu mužstvu drželi nerozhodný bezbrankový stav až do poslední minuty první půle, kdy hosté po neodpískaném ofsajdu (?) šli do vedení 1:0. Po této studené sprše hosté ve druhé půli využili zaváhání v obranné činnosti Dukly, a svůj náskok navýšili během třinácti minut druhé půle na rozdíl tří branek, 0:3. Mladící Dukly však nesklopili zbraně a poslední půlhodince zápasu vyrovnali na konečných 3:3.