• 26.08.2022

Ve 2. kole MOL Cupu pojedeme do Libčan

Páteční los českého poháru rozhodl o našem soupeři pro jeho 2. kolo. Bude jím klub z krajského přeboru SK Libčany. Zápas začne 14. září v 17 hodin, Dukla bude jakožto nasazený klub hrát ve venkovním prostředí.

Libčany odehrají proti Dukle už své třetí utkání v letošním ročníku MOL Cupu. To první odehrál klub 30. července v rámci předkola, když na svém hřišti přivítal Hlinsko. Po brance Michaela Hofmana z 89. minuty se navíc radoval z výhry 1:0 a také z postupu do další fáze poháru.

V 1. kole poháru se Libčany utkaly s Českým Brodem a v zápase padlo hned 5 gólů. Libčany sice v 56. minutě dostaly gól na 1:2, hned o dvě minuty později ale zápas vyrovnaly a v 64. minutě se díky vlastnímu gólu Ondřeje Kejhy dostaly do vedení 3:2, které už bezpečně zvládly pohlídat.

Třetím soupeřem Libčan v MOL Cupu bude pražská Dukla. Zápas se bude hrát 14. září v Libčanech a jeho začátek je naplánovaný na 17 hodin.