• B-tým zápasy

• 22.08.2022

Rezerva Dukly si veze ze Štěchovic bod za remízu 0:0

Ve 3. kole ČFL, sk. A zavítal v neděli 21. 8. 2022 od 17.hod. B-tým Dukly do Štěchovic, kde hraje své mistrovské zápasy Povltavská FA. Domácí získali v předchozích dvou kolech jeden bod za domácí bezbrankovou remízu se S. Hostouň. Dukla získala dosud tři body za domácí vítězství 2:1 nad Vltavínem. V nepříliš pohledném zápase se nakonec oba týmy rozešly smírně, po bezbrankovém průběhu, 0:0. Domácí v zápase vsadili na zhuštěný obranný val a hráli v rozestavení 4-3-2-1 a v první půli se spoléhali na rychlé brejky po stranách, Dukla se snažila kombinacemi prorazit obrannou pavučinku domácích, kterou v případě "trhlinky" vyspravili domácí faulem i za cenu žluté karty. Ve druhé půli se Dukla snažila i za cenu většího rizika útočnými akcemi rozevřít domácí obranu, ale byli to domácí, kteří ze svých brejků byli nebezpečnější a jen výborné zákroky D. Spilky v brance Dukly zachránily Dukle čisté konto. Když pak čtvrt hodiny před koncem zápasu zakončení hlavičkou J. Hodka ze 4 metrů v pádu skončilo na hrudi domácího brankáře, rozešli se oba soupeři smírně, 0:0. Ve druhé půli se projevila v osobních soubojích také větší herní zkušenost domácích hráčů (domácí věkový průměr 24 let, Dukla 20 let).