Do Dukly jde David Huf, do Pardubic míří Marek Červenka

12. 8. 2022 | Tisková zpráva

Do Dukly jde David Huf, do Pardubic míří Marek Červenka

David Huf bude v Dukle z Pardubic hostovat na půl sezóny. Opačným směrem se vydá Marek Červenka, který bude ve východních Čechách hostovat také na 3 měsíce. Obě hostování jsou bez opce.

David Huf je pardubický odchovanec. Třiadvacetiletý útočník naskočil v A-týmu v minulé sezóně do 32 zápasů, za B-tým odehrál v ČFL dalších 13 utkání. V nově rozběhnuté sezóně stihl za 2 kola odehrát 34 minut. Mladý útočník tak míří do Dukly za větším herním vytížením.

„Jsem rád za nějakou změnu. Myslím, že jsem ji už potřeboval. Vím, že o mě Dukla už nějakou dobu stála, takže jsem rád, že sem jdu. Očekávám od svého příchodu to, že Dukle pomůžu a že se nám i výsledkově bude dařit. Z osobního hlediska samozřejmě doufám, že budu mít větší herní vytížení a že se budu prosazovat i střelecky. Věřím, že změna, kterou jsem potřeboval, bude prospěšná pro všechny strany,“ hodnotí David Huf.

Opačným směrem, tedy do první ligy ve východních Čechách, se vydá Marek Červenka. Devětadvacetiletý ofenzivní hráč se do Pardubic stěhuje na 3 měsíce. Hráč, který přišel na Julisku v polovině minulého ročníku z Vlašimi nastoupil za půl sezónu v Dukle do 13 zápasů ve kterých dal 3 branky.

 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
FK Motorlet Praha
FK Dukla Praha B