B tým Příbrami byl nad naše síly

27. 7. 2022 | Tomáš Kulvajt

B tým Příbrami byl nad naše síly

Zápas proti týmu tvořenému hráči B týmu a širšího kádru druholigového áčka byl pro nás velkou školou. Důstojným soupeřem jsme byli domácím pouze do šedesáté minuty.

FK Viagem Příbram B - FK DUKLA Praha U19   7 : 2 (2 : 0)

Branky DUKLY: 56. Magdi (Bohatý, Vais), 86. Bačinský (Uher, Bohatý)

Sestava DUKLY: Váňa – Krejčí (60. Hendrych), Kocman (70. Müller), Müller (46. Ungerman), Zapletal (70. Kulhavý) – Čížek (46. Valentík), Kulhavý (46. Bačinský), Shoya (46. Šelicha) – Vais (70. Uher), Mikeš (46. Bohatý), Uher (46. Magdi)

Hodnocení trenéra Tomáše Kulvajta:

"Přestože jsme vysoko prohráli, nemohu být jen negativní. Kvalita soupeře byla velmi vysoká (nastoupili i hráči s prvoligovými zkušenostmi) a někteří naši hráči se se soupeřem takovéto úrovně potkali vůbec poprvé. Přesto jsme do šedesáté minuty zvládli zápas velmi slušně a dokázali jsme být i nebezpeční. Domácí však hráli prim a důkladně prověřili naši defenzivu. Protože jsme chtěli v rámci přípravy ještě rozložit zatížení mezi více hráčů, někteří se do zápasu opětovně vraceli a v této fázi již byla znát naše rozháranost ve hře, když hráčům trvalo opětovné restartování do zápasu. Přidali se i individuální chyby, které soupeř nekompromisně trestal a z tohoto pohledu bylo vítězství domácích jednoznačně zasloužené."

 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
SK Slavia Praha B
FK Dukla Praha B