• A-tým

• 18.07.2022

Roman Holiš novým hráčem Dukly

Dalším novým hráčem, který přichází pomoct Dukle v boji o nejvyšší příčky, je Roman Holiš. Čtyřiadvacetiletý hráč podepsal na Dukle smlouvu na dva roky.

Roman Holiš je odchovancem Baníku Ostrava, poslední sezónu a půl ale strávil v Táborsku, kde nejprve rok hostoval a před loňským ročníkem na něj klub uplatnil opci. Minulý ročník odehrál ve FNL Roman Holiš 25 utkání. Dříve působil mladý obránce ve Vítkovicích nebo v Karviné.

„Jsem rád, že jsem se stal součástí Dukly, velký zájem klubu mě samozřejmě potěšil a tuto důvěru se budu snažit na hřišti splatit. Dukla je klub s dlouhou historií, pro mě je čest si obléct stejný dres jako nosily hvězdy přede mnou," říká Holiš.

„Dukla Praha je největší tým v druhé lize a my budeme chtít od začátku naplnit naše ambice - uděláme vše pro postup do nejvyšší soutěže. Nenávidím porážky a udělám vždy pro tým maximum, aby byl na konci úspěšný. Myslím, že mojí největší předností je má mentalita a ochota na hřišti nechat vše,“ dodá nová posila.