• B-tým zápasy

• 18.07.2022

V prvním přípravném zápase rezerva Dukly porazila divizní FK Turnov

Rezervní tým Dukly Praha před soustředěním v Blšanech sehrál v sobotu 16.7.2022 první přípravný zápas v Turnově, kde porazil domácího nováčka v divizi sk. C, FK Turnov 4:0 po poločase 1:0. Dukla, i když zkoušela nové hráče, z Velvar J. Kulhavého a ze Sparty brankáře J. Váňu a hráče, kteří přešli z dorosteneckého týmu U-19 do dospělé kategorie, potvrdila vyšší technickou a pohybovou vyspělost a zvítězila rozdílem čtyř gólů, když její výkon gradoval a zejména ve druhém poločase kontrolovala vývoj utkání a svoji převahu vyjádřila i třemi pěknými brankami. Nutno uvést, že i domácí si vytvořili brankové příležitosti, ale střelci měli vychýlenou mušku, a tak Dukla odjížděla bez inkasovaných branek.