• B-tým zápasy

• 31.05.2022

B-tým prohrál v Teplicích

B-tým Dukly Praha vyjížděl ve 27. kole ČFL, skupiny B na hřiště v Dubí u Teplic, kde hraje své domácí zápasy tým FK Teplice B, který po odehraných 26 kolech byl se ziskem 37 bodů o jeden bod za týmem z Julisky. Navíc domácí v minulém kole prohráli na hřišti SK S. Brozany gólem v poslední minutě. Béčko Dukly v předchozím kole prohrálo na vlastním hřišti s týmem FK Mladá Boleslav 3:6. Oba týmy se vzdaly služeb hráčů - pendlerů, kteří střídají herní zatížení buď s A-týmy a nebo v B-týmu a v současné době mají volno před zahájením přípravy s A-týmem. Navíc za domácí nemohl nastoupit Ljevakovič, který byl vyloučen v předchozím kole v Brozanech. Za oba týmy tak na "výpomoc" nastoupili vybraní hráči z dorosteneckých týmů. Toto se promítlo i na věkovém průměru hráčů: u domácích to bylo 20,5 roku, u Dukly 19,7 roku. Domácí měli v sestavě sedm hráčů s profi smlouvou, Dukla jednoho. Zápas se oboustranně odehrál ve slušném tempu, oba týmy se snažily o výhru, kterou nakonec získali pro sebe domácí, kteří měli mírně v zápase navrch, i když při troše štěstí, kdy Dukla nastřelila v samém závěru Varačkou tyč, mohla Dukla získat alespoň bod.