• Klub

• 10.06.2022

Přijďte se ptát vedení klubu. Na Julisce znovu proběhne beseda s fanoušky

Ve středu 22. června budete mít vy, fanoušci, znovu šanci potkat se s vedením klubu. Neformální beseda před začátkem nové sezony se uskuteční v klubovně stadionu Juliska od 18:00.

Na besedu zatím přijali pozvání předseda představenstva Ing. Bohumil Paukner, výkonný ředitel David Šrámek a zástupce sportovního úseku.

Prosíme všechny fanoušky, kteří se chtějí besedy zúčastnit, aby poslali potvrzovací email se svým jménem na press@fkdukla.cz. Seznam všech přihlášených osob odevzdáme na vrátnici stadionu.

Pokud víte, že se besedy nezúčastníte, ale rádi byste položili vedení klubu jakýkoliv dotaz, pošlete nám jej na výše uvedený email press@fkdukla.cz. Vaši otázku na besedě zodpovíme a odpověď najdete v článku zde na klubovém webu.