• A-tým

• 19.11.2012

Hráči na hostování a farma

Druhá liga uzavřela o víkendu své první dějství. V posledním kole roku 2012 si opět zahrálo několik hráčů z Dukly. Kunice daly zapomenout na poslední prohru a v ČFL získaly další tři body.

Hráči na hostování:

Miroslav Markovič nastoupil v 72. minutě do utkání FC Vysočina Jihlava vs. Dynamo České Budějovice. Jihlava vyhrála 1:0, Markovič se do statistik zápasu nezapsal.

Tomáš Pospíšil odehrál za Baník Most 65 minut. V tomto zápase ale Most nestačil na Táborsko a prohrál 2:0.

Michala ŠmídaOndřeje Šimla a Jakuba Sklenáře čekal vzájemný zápas, kdy Bohemians 1905 přivítaly Pardubice. Michal Šmíd odehrál celý zápas, Ondřej Šiml nastopil do utkání v 83. minutě a Jakub Sklenář do zápasu nezasáhl vůbec.

Farma:

Kunice hrály v sobotu domácí zápas s Kladnem, který vyhrály 2:1. Branky vstřelili Tenkl a Veselý.

Sestava Kunic:

Kučera - Veselý, Radoš, Ouedraogo, Hyský, Hašek, Balšánek, Tenkl, Jíra (80. Rejhon), Dvořák (64. Tafat), Engelmann.