• A-tým

• 15.05.2022

Trenér Bohuslav Pilný i jeho asistent končí na lavičce Dukly

Hlavní trenér A-týmu Bohuslav Pilný a jeho asistent Vít Vrtělka skončili po posledním utkání sezony své působení v Dukle. Jména jejich nástupců oznámí klub v blízké době.

Dukla Praha uzavřela remízou ve Vyškově letošní neúspěšnou sezónu. Cíle, který jsme si před jejím zahájením vytkli, se nepodařilo dosáhnout. Z osmého místa v předchozím ročníku se tým sesunul na devátou příčku. Příčiny neúspěchu budou předmětem hlubší analýzy sportovního úseku i vedení klubu.

V souvislosti s končícími smlouvami, které vyprší k 30.6. t.r., končí svou práci u A mužstva i hlavní trenér Bohuslav Pilný a jeho asistent Vít Vrtělka. Za vše dobré, co pro Duklu vykonali, bychom jim chtěli poděkovat a popřát jim oběma na další trenérské dráze hodně štěstí a úspěchů.