• B-tým zápasy

• 13.03.2022

Béčko zahájilo jarní část sezony vítězstvím

V prvním jarním mistrovském zápase 16. kola ČFL, sk. B přivítala rezerva B-týmu Dukly na UMT v Satalicích hosty z SK Zápy. Za Zápy nastoupili dva odchovanci z mládežnických týmů Dukly, a to Kr. Janko a M. Kubů. Za příjemného polojarního počasí měla Dukla v prvním poločase mírnou převahu a vytvořila si i více brankových příležitostí než soupeř, ale gól v první půli nepadl a tak začínala druhá půle za nerozhodného bezbrankového stavu. Ve druhé půli šli do vedení mladíci Dukly již po dvou minutách, hosté za sedm minut na to vyrovnali, ale Dukla v rozmezí 65. - 67. minuty šla do dvougólového vedení, který pak již, i přes tlak hostí v závěrečné čtvrthodině, udržela až do závěrečného hvizdu rozhodčího Víta. Dukla tak „oplatila“ hostům porážku z prvního podzimního kola v Zápech.