• Preview k zápasu

• 25.02.2022

Poslední zápas přípravy. Dukla se v generálce na jaro utká s Motorletem

K jedenáctému a zároveň poslednímu utkání zimní přípravy před startem jarní části ligy nastoupíme na neutrálním hřišti v Jirnech proti pražskému Motorletu. Zápas má výkop v sobotu ve 14:00.

Dukla chce zakončit přípravu vítězně a napravit alespoň výsledkový dojem z posledních dvou duelů. Minulý týden jsme proti Chlumci nad Cidlinou i přes řadu šancí hráli 0:0, v úterý nás prvoligoví Bohemians 1905 porazili 1:4.

Proti Motorletu teď nastoupíme přesně týden před startem jarní části soutěže. Tu zahájíme v sobotu 5. března od 10:15 doma proti Jihlavě. Vstupenky můžete koupit online ZDE.

Našemu soupeři se v přípravě daří – porazil postupně Zbuzany, Libiš, Český Brod i Baník Most-Souš, přičemž vždy dal minimálně pět gólů! Ve skupině A ČFL ale jinak po podzimu skončil na sedmém místě z šestnácti.

Přijďte nás do Jiren na ligovou generálku osobně podpořit!