• A-tým

• 23.02.2022

Rodinné vstupné za zvýhodněnou cenu. Přijďte na fotbal i s těmi nejmenšími

Přijďte na fotbal s celou rodinou! Od jarní části sezony vám nově nabízíme balíček rodinného vstupného za výhodnější cenu. Přijďte si na Julisku společně užít fotbalovou zábavu, skvělé občerstvení i nezaměnitelný výhled na Prahu.

Rodinnou vstupenku (rodiče + děti do 15 let) můžete zakoupit buď online za cenu 180 Kč, nebo na místě za 200 Kč.

Rádi přivítáme také rodiče s kočárkem, kteří mohou po nákupu vstupenek na pokladně (pokud si je nepořídili online) využít snadného vstupu skrz hlavní bránu stadionu a neomezeně se pohybovat na východní tribuně na stání.

Myšlenkou rodinného vstupného podporujeme naší filozofii rodinného klubu. Děti, které oblékají náš dres v jakékoliv mládežnické kategorii, vedeme ke hře fair play na hřišti i mimo něj a k lásce ke sportu.

Zároveň jsme spustili prodej vstupenek na první utkání proti Jihlavě (sobota 5. března od 10:15) také pro širokou veřejnost. Vstupenky můžete snadno nakoupit přes odkaz ZDE.