S divizním Českým Brodem jsme prohráli v Satalicích 1:4

21. 2. 2022 | Tomáš Kulvajt

S divizním Českým Brodem jsme prohráli v Satalicích 1:4

Tento víkend jsme vstoupili do závěrečné fáze přípravy, kde se budeme potkávat s týmy dospělých. Od Českého Brodu jsme po herně vyrovnaném průběhu utkání dostali lekci z produktivity.

FK DUKLA Praha U19 - SK Český Brod muži   1 :4 (1 : 2)

Branky: 26. Škoch – 37. 1:1, 41. 1:2, 54. 1:3, 73 1:4

Sestava DUKLY: Havlíček – Pavlovský (46. Krejčí), Ungerman, Škoch, Bartošek (70. Pavlovský) – Čížek (46. Yarullin), Břeh, Nikl – Novotný, Samson, Magdi (46. Grunnet-Jensen)

V utkání ovlivněném silným větrem jsme úvod zvládli velmi dobře a již v 16. jsme po faulu a pokutovém kopu mohli jít do vedení. Novotného však vychytal českobrodský brankář. Do vedení jsme tak šli až díky individuálnímu průniku a přesnému zakončení Škocha. Hosté prokázali svou kvalitu před poločasem, když vyrovnali tečovanou střelou a následně skvěle vyřešili rychlý protiútok. Další gól přidali v 54. minutě po přesně zakončeném centru zprava a v 74. využili nedorozumění naší obrany a přidali laciný čtvrtý gól. I přes několik silných šancí se nám obrat ani korekce výsledku díky neproměnění silných šancím nepodařilo.

Trenér Kulvajt hodnotil utkání těmito slovy: "Zápas byl pro nás skvělou lekcí. Soupeři jsme se vyrovnali rychlostně, vytrvalostně i silově. Stejně tak jsme prokázali kvalitu v útočné fázi při zakládání i vedení útoků. Českobrodští nám však udělili lekci z účelnosti a efektivity. Dokázali maximálně využít svých šancí a vytrestat naši nedůslednost či zaváhání, když prokázali individuální kvalitu, stejně jako při našich šancích, kde byl výtečný jejich brankář."

 

Fotogalerie


Partneři klubu