• Preview k zápasu

• 21.02.2022

Podruhé v zimní přípravě se Dukla utká s prvoligovými Bohemians 1905

Tři dny po přáteláku s Chlumcem nad Cidlinou nastoupí Dukla k dalšímu přípravnému utkání. Na přírodní trávě v Nymburce se v úterý od 10:00 střetne s Bohemians 1905. Pokud se nás nechystáte přijet osobně podpořit, můžete nám na dálku fandit přes internetový stream.

Klokani mají za sebou již tři ligové zápasy, jelikož se nejvyšší soutěž už rozběhla. Dvakrát prohráli 0:1 (v Teplicích a naposledy na Slavii) a doma stejným rozdílem přetlačili Zlín.

Pro Duklu začíná liga až 5. března. Zápas s Bohemians je pro nás v přípravě předposledním, na závěr se v sobotu 26. února utkáme na hřišti v Jirnech s Motorletem (výkop 10:15).

S Bohemkou už jsme se v přípravě potkali, a sice v rámci lednové Tipsport ligy na pražském Xaverově, kdy jsme prohráli 0:1

Utkání můžete sledovat živě na internetovém streamu: