• Preview k zápasu

• 11.02.2022

Dukla v přátelském utkání změří síly s třetiligovým Vltavínem

Další přípravný zápas před námi. Na umělé trávě ve sportovním areálu v Satalicích nastoupíme v sobotu od 10:00 proti třetiligovému Vltavínu. Přijďte nás podpořit!

Dukla minulý týden uspěla v přáteláku proti Vlašimi, kde jsme sehráli velice dobrý druhý poločas a po obratu zvítězili 3:1. Gólově se dvakrát prosadil Kim Seung Bin, jednou Quadri Adediran.

Teď nastoupíme proti soupeři z nižší soutěže, Vltavín je ale na špici skupiny A ČFL. Na podzim z patnácti zápasů deset vyhrál a nastřílel nejvíc gólů (39). Držel také dlouho třináctizápasovou sérii výher, kterou v přípravě na konci ledna utnula až rezerva Sparty. S ní Vltavín prohrál 0:2.

Kromě Vltavínu nás před startem soutěže čekají ještě další tři přátelské duely – proti Chlumci nad Cidlinou, Bohemians 1905 a pražskému Motorletu. Liga začíná 5. března.