K dalšímu přáteláku jede Dukla do Pardubic. Pro soupeře je to generálka na ligu

28. 1. 2022 | Lukáš Šonský

K dalšímu přáteláku jede Dukla do Pardubic. Pro soupeře je to generálka na ligu

Prvoligové Pardubice jsou dalším soupeřem Dukly v zimní přípravě. Přátelské utkání má výkop v sobotu ve 14:00, hrát se bude na druhém hřišti vedle hlavního stadionu v Pardubicích. Vstup na zápas je zdarma, fandit nám můžete také na dálku přes internetový stream.

Pro Pardubice půjde o poslední zápas před startem nejvyšší soutěže, která už za týden začíná. Proto proti nám dost možná nasadí to nejsilnější včetně dvojnásobného mistra ligy Kamila Vacka, nejnovější posily Východočechů.

Příprava zatím není pro našeho sobotního soupeře výsledkově příliš povedená: ze čtyř zápasu tři prohráli a vybojovali jednu remízu proti třetiligovému španělskému celku Algeciras v rámci španělského soustředění.

Dukla naposledy remizovala s kombinovaným týmem Mladé Boleslavi 2:2, předtím tři ze čtyř zápasů vyhrála. Trenéři v přípravě často točí sestavu, prostor dávají mladíkům.

S Pardubicemi jsme se mimochodem naposledy utkali v přátelském utkání v létě před startem sezony, tehdy jsme podlehli 1:3. Naši jedinou branku vstřelil David Kozel. 

Utkání můžete sledovat živě zde:

 

Fotogalerie


Partneři klubu